Historia zmian : Przewodniczący Rady Gminy

Data utworzenia Akcja Użytkownik Podgląd
2003-06-25 14:32:50 Utworzenie Jarosław Michna Podgląd wersji
2003-06-27 11:33:40 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2003-06-27 11:34:36 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2003-06-27 11:35:25 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2003-06-27 11:35:57 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2003-07-01 18:57:11 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2003-07-01 19:03:41 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-02-15 13:24:27 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-05-09 13:44:02 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-05-09 13:44:37 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-05-09 13:45:26 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-05-09 13:46:21 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-05-11 12:37:09 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2006-12-01 11:11:20 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2007-01-03 12:43:32 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2007-01-03 12:44:02 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2010-02-11 08:47:57 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2010-02-11 08:48:07 Uaktualnienie Jarosław Michna Podgląd wersji
2010-12-23 09:06:25 Utworzenie Jarosław Michna Podgląd wersji
2017-10-17 14:43:13 Usunięcie Jarosław Michna Podgląd wersji

Powrót

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.